Nepřehlédněte
Informace Tady nic není :-(
Mapa webu

Jak vyplnit on-line přihlášku do 1. třídy

Vážení rodiče a zákonní zástupci, přikládáme návod, jak postupovat při vyplňování přihlášky na portále on-line zápisů do 1. tříd.

Vážení rodiče a zákonní zástupci,

 

po otevření odkazu vyplníte potřebné údaje. Na  Vámi uvedený e-mail  přijde spolu s potvrzením přijetí Vaší přihlášky nebo Žádosti o odklad také formulář pro s doplňujícími údaji. Údaje vyplňte, podepište a doručte do školy jedním ze tří způsobů:

(bez doručení do školy nebude Vaše registrace dokončena)


1. osobně na recepci v zalepené obálce. Před recepcí bude schránka pro vkládání Vašich žádostí. Na recepci bude v pracovních dnech od 6. 4. 2021 do 16. 4. 2021 vždy od 8:00 hodin do 16:00 hodin paní recepční, která Vám umožní vstup ke schránce a přijme Vaši přihlášku.

 

2. zašlete e-mailem s elektronickým podpisem na e-mail: msafrova@fzsbrdickova.cz

 

3. zašlete poštou na adresu FZŠ Brdičkova 1878/2, Praha 13 15500 a na obálku napište Zápis

 

4. zašlete datovou schránkou, jejímž vlastníkem je fyzická osoba podávající přihlášku (ne firemní) na školní datovou schránku affpeid

 

Nemáte-li možnost vytisknout přihlášku postupujte následovně:

Na recepci školy jsou k dispozici prázdné formuláře, které vyplníte a odevzdáte ve škole. Po obdržení Vaší přihlášky zadáme dítě do systému. Na Váš e-mail bude odesláno potvrzení o přijetí přihlášky a přidělené ŠKOLNÍ REGISTRAČNÍ ČÍSLO.

 

 

Žádáte-li odklad:

Postupujete úplně stejně, jak bylo popsáno výše (v přihlášce navíc zaškrtnete možnost k odkladu školní docházky) a navíc ještě vyplníte žádost o odklad. Pokud nemáte možnost elektronickéko vyplnění žádosti, tak na recepci školy jsou k dispozici prázdné formuláře, které vyplníte a odevzdáte ve škole. Po obdržení Vaší přihlášky zadáme dítě do systému. Vám přijde na e-mail potvrzení o přijetí žádosti o odklad a přidělené ŠKOLNÍ REGISTRAČNÍ ČÍSLO.

Pokud již máte doporučení k odkladu z pedagogicko – psychologické poradny a od lékaře, odevzdáte vše Vámi zvoleným způsobem spolu s přihláškou a žádostí o odklad. 

 

V současné složité době mnozí z Vás  doporučení k odkladu zatím nemáte k dispozici. Prosím uveďte na žádost o odklad, zda již máte termín vyšetření v PPP. Správní řízení ohledně odkladů budou posunutá. 

 

Předpokládáme, že seznam přijatých žáků (Školní registrační čísla) do 1. tříd  bude uveden na našich webových stránkách a na vývěsce školy do 30. 4. 2021.

 

Děkujeme za pochopení a za projevený zájem o naši školu
Mgr. Kamila Hubalovská, ředitelka školy