Nepřehlédněte
Informace Tady nic není :-(
Počítadlo
Online:
8
Dnes:
503
Posledních 7 dní:
5385
Posledních 30 dní:
22654
Celkem:
135375
Mapa webu
Naši žáci 7. ročníků se 27. 11. 2018 zapojili do akce „Pošli to dál“, kterou organizovala Charita České republiky. Tento program byl součástí Týdne globálního vzdělávání a byl podpořen z prostředků České rozvojové agentury (Ministerstvo zahraničí ČR). Cíle programu: • uvědomit si své kvality • jakým způsobem mohu pozitivně ovlivnit své okolí, • i maličkost je dobrý skutek • uvědomit si, že nás dobro posouvá dál a hřeje nás • měnit okolí mohu i já (jako dítě) Programe byl pro děti velmi přínosný a zajímavý.

V pátek 18. ledna prožily děti ve školní družině netradičně, protože je navštívil klaun, žonglér a kouzelník Roberto. Ten je pobavil svým interaktivním vystoupením ve stylu comedy magic. Na závěr si děti zatančily a zasoutěžily. Pak už netrpělivě čekaly na balonky, z nichž Roberto vykouzlil různá zvířata, čelenky nebo meče. Rozveselení diváci se pak s těmito dárky ještě dlouho bavili ve svých třídách.

Žákyně naší školy Bára Bursová dělá čest nejen svým rodičům, ale i naší škole. Patří mezi naše velké naděje České republiky a již nyní sbírá medaile ve své kategorii a v kategorii 15-náctiletých ačkoliv do ní věkově ještě nepatří.

Keramická dílna nabízí volná místa v kurzech keramiky na II. pololetí 2018 / 2019

Vzhledem k vysoké nemocnosti kuchyňského personálu, bude od pondělí 21. 1. omezen provoz školní jídelny. Výdej bude probíhat pouze v jídelně I. stupně. Od úterý 22. 1. nebude možné vařit 2 jídla, ale pouze jedno jídlo. Prosím buďte tolerantní a trpěliví. Děkuji Mgr. Kamila Hubalovská ředitelka školy

Retro výstava V rámci projektu „100. výročí ČR“ uspořádaly třetí třídy „Retro výstavu“, která byla součástí letošního Listopadání.

Celkem: 22 článků