Suplování:   Středa 13.6.2018 (Lichý týden)

datum výpisu: 12.6.2018 (13:15)

Nepřítomné třídy

0.

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

10.

11.

12.

13.

14.

2.B

 

SUPL

SUPL

SUPL

SUPL

                   

2.C

AKCE

AKCE

AKCE

AKCE

AKCE

AKCE

AKCE

AKCE

AKCE

AKCE

AKCE

AKCE

AKCE

AKCE

AKCE

5.B

 

SUPL

 

SUPL

SUPL

                   

5.D

AKCE

AKCE

AKCE

AKCE

AKCE

AKCE

AKCE

AKCE

AKCE

AKCE

AKCE

AKCE

AKCE

AKCE

AKCE

8.A

 

R

R

R

R

R

R

R

R

           

9.A

 

R

R

R

R

R

R

R

R

R

         

Nepřítomní učitelé

0.

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

10.

11.

12.

13.

14.

CAITHAMELOVÁ Ladislava

 

..

..

..

..

Vs

                 

ČECHTICKÁ Eva

-

-

-

Nou

-

Šr

Lv

..

-

-

-

-

-

-

HANSLÍKOVÁ Martina

-

..

Mar

Ur

..

..

..

-

-

-

-

-

-

-

-

CHRUDIMSKÁ Milada

 

-

-

-

-

                   

KOČKOVÁ Irena

 

-

Pa

Lv

Ku

..

..

-

-

           

RÁŽOVÁ Hana

-

..

..

..

-

-

-

-

-

-

-

-

-

-

-

BRZOBOHATÁ Ivana

-

..

..

..

..

..

-

-

-

-

-

-

-

-

-

ŠULCOVÁ Pavla

 

..

-

..

..

Nv

-

               

URBANOVÁ Lucie

-

Vs

Vs

-

-

-

-

-

-

-

-

-

-

-

WAGNER Tomáš

 

..

Ku

-

Ku

-

-

-

-

         

Změny v rozvrzích učitelů:

BARDAROVOVÁ Květa

2.hod

odpadá

Fj

9.A (FJ)

 

rozdělena

 

4.hod

odpadá

Fj

8.A (FJ)

 

rozdělena

BOČANOVÁ Helena

před 3. hodinou dohled B 2 2. patro

 

DREŠEROVÁ Eva

před 1. hodinou dohled B 2 2. patro

 

DUŠKOVÁ Miluše

7.hod

odpadá

Tv

9.A (Dív)

 

rozdělena

HORNEK Jiří

před 3. hodinou dohled B 2 přízemí

 
 

před 5. hodinou dohled B 3 přízemí

 

HROUDOVÁ Veronika

před 2., 5. hodinou dohled B 2 2. patro

 
 

před 4. hodinou dohled B 2 1. patro

 

JUŘICOVÁ Monika

3.hod

spojeno (Ce)

Aj

6.A (Aj1)

(6.A)

 
 

3.hod

změna

Aj

6.A (AJ2)

(6.A)

 
 

8.hod

odpadá

VKA

8.A (AJ2)

 

rozdělena

 

před 4. hodinou dohled B 3 1. patro

 

KOLANDOVÁ Eva

před 4. hodinou dohled B 2 2. patro

 

KOŠÁKOVÁ Blanka

2.hod

supl. (Ub)

Vpm

9.C (MAT)

(9.C)

 
 

2.hod

odpadá

Nj

9.A (NJ)

 

rozdělena

 

4.hod

supl. (Wg)

Ze

7.B

(INT2)

 
 

4.hod

odpadá

Nj

8.A (NJ)

 

rozdělena

KUDRNOVÁ Eva

2.hod

supl. (Wg)

Ze

6.C

(INT2)

 
 

3.hod

odpadá

Ze

8.A

 

rozdělena

 

4.hod

supl. (Kk)

Tv

9.B (DSp)+

(Ts)

 
 

4.hod

odpadá

Ze

9.A

 

rozdělena

 

5.hod

supl. (Wg)

Ma

8.B

(8.B)

 
 

5.hod

odpadá

Ma

8.A

 

rozdělena

 

před 6. hodinou dohled B 3 2. patro

 

LEVÁ Lenka

3.hod

supl. (Kk)

Tv

9.B (DSp)+

(Ts)

 
 

3.hod

odpadá

Čj

9.A

 

rozdělena

 

7.hod

jídelna levá

 

MAREŠOVÁ Lenka

2.hod

změna

Aj

5.C (AJ2)+

(5.C)

 
 

2.hod

spojeno (Han)

Aj

5.C (AJ1)

(5.C)

 

NAVRÁTILOVÁ Hana

5.hod

jídelna levá

 
 

před 2. hodinou dohled B 1 2. patro

 

NOUZÁKOVÁ Barbora

4.hod

spojeno (Ce)

Aj

7.C (AJ2)

(7.C)

 
 

4.hod

změna

Aj

7.C (AJ1)

(7.C)

 

BAREŠOVÁ PETRA

před 3. hodinou dohled B 1 2. patro

 

PAVLÍČKOVÁ Kateřina

2.hod

supl. (Kk)

VTTv

6.B

(6.B)

 
 

2.hod

odpadá

8.A

 

rozdělena

 

před 3. hodinou dohled atrium

 

DOLEJŠOVÁ Marie

před 4. hodinou dohled B 1 2. patro

 

ŠKRANCOVÁ Dana

5.hod

odpadá

9.A

 

rozdělena

ŠRANKOTOVÁ Iva

6.hod

změna

Aj

7.A (AJ1)

(7.A)

 
 

6.hod

spojeno (Ce)

Aj

7.A (AJ2)

(7.A)

 

TRYNEROVÁ Eva

před 6. hodinou dohled B 3 1. patro

 

URBANOVÁ Zdenka

3.hod

supl. (Han)

Čj

6.C

(6.C)

 
 

před 1. hodinou dohled B 3 1. patro

 

VONDROVÁ Zuzana

před 1. hodinou dohled B 1 2. patro

 

VOSLÁŘOVÁ Jana

1.hod

supl. (Ub)

Ma

7.A

(7.A)

 
 

1.hod

odpadá

Ma

9.A

 

rozdělena

 

3.hod

supl. (Ub)

Vpm

9.C (MAT)

(9.C)

 
 

5.hod

supl. (Ca)

Čj

2.B

(2.B)

 
 

před 3. hodinou dohled B 3 2. patro

 

Změny v rozvrzích tříd:

2.B

5.hod

Čj

 

(2.B)

supluje

VOSLÁŘOVÁ Jana

(Ca)

 

1.- 4. hod Suplovaná hodina

2.C

0.- 14. hod akce

5.B

2.hod

Aj

AJ2

(5.C)

změna

MAREŠOVÁ Lenka

 
 

1., 3., 4. hod Suplovaná hodina

5.C

2.hod

Aj

AJ2

(5.C)

změna

MAREŠOVÁ Lenka

 
 

2.hod

Aj

AJ1

(5.C)

spojí

MAREŠOVÁ Lenka

(Han)

5.D

0.- 14. hod akce

6.A

3.hod

Aj

Aj1

(6.A)

spojí

JUŘICOVÁ Monika

(Ce)

 

3.hod

Aj

AJ2

(6.A)

změna

JUŘICOVÁ Monika

 

6.B

2.hod

VTTv

 

(6.B)

supluje

PAVLÍČKOVÁ Kateřina

(Kk)

 

5.hod

Tv

Dív

 

odpadá

 

(Kk)

 

6.hod

Tv

Dív

 

odpadá

 

(Kk)

6.C

2.hod

Ze

 

(INT2)

supluje

KUDRNOVÁ Eva

(Wg)

 

3.hod

Čj

 

(6.C)

supluje

URBANOVÁ Zdenka

(Han)

7.A

1.hod

Ma

 

(7.A)

supluje

VOSLÁŘOVÁ Jana

(Ub)

 

6.hod

Aj

AJ1

(7.A)

změna

ŠRANKOTOVÁ Iva

 
 

6.hod

Aj

AJ2

(7.A)

spojí

ŠRANKOTOVÁ Iva

(Ce)

7.B

4.hod

Ze

 

(INT2)

supluje

KOŠÁKOVÁ Blanka

(Wg)

 

5.hod

Tv

DSP

 

odpadá

 

(Kk)

 

6.hod

Tv

DSP

 

odpadá

 

(Kk)

7.C

4.hod

Aj

AJ2

(7.C)

spojí

NOUZÁKOVÁ Barbora

(Ce)

 

4.hod

Aj

AJ1

(7.C)

změna

NOUZÁKOVÁ Barbora

 

8.A

1.- 8. hod rozdělena

8.B

3.hod

Tv

Dív

(Ts)

supluje

LEVÁ Lenka

(Kk)

 

4.hod

Tv

Dív

(Ts)

supluje

KUDRNOVÁ Eva

(Kk)

 

5.hod

Ma

 

(8.B)

supluje

KUDRNOVÁ Eva

(Wg)

9.A

1.- 9. hod rozdělena

9.B

3.hod

Tv

DSp

(Ts)

supluje

LEVÁ Lenka

(Kk)

 

4.hod

Tv

DSp

(Ts)

supluje

KUDRNOVÁ Eva

(Kk)

9.C

2.hod

Vpm

MAT

(9.C)

supluje

KOŠÁKOVÁ Blanka

(Ub)

 

3.hod

Vpm

MAT

(9.C)

supluje

VOSLÁŘOVÁ Jana

(Ub)

Pedagogický dohled u třídy:

2.B, 1.- 4. hod - CHRUDIMSKÁ Milada

5.B, 1., 3., 4. hod - CHRUDIMSKÁ Milada

 

Zpracováno v systému Bakaláři