Suplování:   Středa 14.2.2018 (Sudý týden)

datum výpisu: 13.2.2018 (15:51)

Nepřítomné třídy

0.

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

10.

11.

12.

13.

14.

1.A

   

AKCE

AKCE

AKCE

TřH

                 

1.B

   

AKCE

AKCE

AKCE

                   

1.C

   

AKCE

AKCE

AKCE

                   

2.B

 

AKCE

AKCE

                       

4.A

           

TřH

               

4.B

 

AKCE

AKCE

                       

5.A

 

SUPL

SUPL

SUPL

SUPL

                   

5.C

 

AKCE

       

TřH

               

5.E

   

AKCE

                       

8.C

     

AKCE

                     

Nepřítomní učitelé

0.

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

10.

11.

12.

13.

14.

DVOŘÁKOVÁ Olga

 

..

                         

DVOŘÁKOVÁ Olga

           

-

               

BLAHUTOVÁ Miroslava

 

..

..

..

..

                 

CAITHAMELOVÁ Ladislava

 

..

..

                       

DREŠEROVÁ Eva

   

..

..

..

                   

HORNEK Jiří

           

..

Ba

             

HROUDOVÁ Veronika

 

..

..

                       

HUBÁLKOVÁ Barbora

 

..

..

..

..

                   

HUBALOVSKÁ KAMILA

   

Ku

                       

CHRUDIMSKÁ Milada

             

Vv

             

KRYŠTOVSKÁ Jana

   

..

..

..

                   

MÜCKOVÁ Ivana

     

-

                     

NAVRÁTILOVÁ Hana

   

..

Nou

..

                   

NAVRÁTILOVÁ Hana

         

..

                 

BAREŠOVÁ PETRA

   

-

                       

SVOJANOVSKÁ Milana

           

-

               

Místnosti mimo provoz

0.

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

10.

11.

12.

13.

14.

Spm

 

AKCE

AKCE

AKCE

       

AKCE

           

Změny v rozvrzích učitelů:

DVOŘÁKOVÁ Olga

6. hod Obecný pedagogický dozor

BARDAROVOVÁ Květa

7.hod

jídelna pravá

 

BOČANOVÁ Helena

před 2. hodinou dohled B 2 2. patro

 

ŠAFROVÁ Monika

3.hod

odpadá

Fy

8.C

 

akce

HROUDOVÁ Veronika

1., 2. hod Obecný pedagogický dozor

HUBÁLKOVÁ Barbora

1.- 4. hod Obecný pedagogický dozor

KOLANDOVÁ Eva

2.hod

odpadá

Hv

5.E

 

akce

 

3.hod

odpadá

Hv

1.A

 

akce

KUDRNOVÁ Eva

2.hod

supl. (Hu)

Ma

9.B

(9.B)

 

LEVÁ Lenka

6.hod

přesun >>

Hv

7.C

 

na 15.2. 3.hod

MÜLLEROVÁ Jitka

před 3. hodinou dohled A vpravo

 

NAVRÁTILOVÁ Hana

5. hod Obecný pedagogický dozor

NOUZÁKOVÁ Barbora

3.hod

změna

Aj

4.D (AJ2)+

(4.A)

 
 

3.hod

spojeno (Nv)

Aj

4.A (AJ1)

(4.A)

 

BAREŠOVÁ PETRA

5.hod

supl. (Bl)

Vl

5.A

(5.A)

 

PAVLÍČKOVÁ Kateřina

6.hod

přesun <<

7.C

(7.C)

z 15.2. 3.hod

SVOJANOVSKÁ Milana

6. hod Obecný pedagogický dozor

VONDROVÁ Zuzana

7.hod

družina 7

 

Změny v rozvrzích tříd:

1.A

2.- 4. hod akce

 

5. hod Třídnická hodina

1.B

2.- 4. hod akce

1.C

2.- 4. hod akce

2.B

1., 2. hod akce

4.A

3.hod

Aj

AJ2

(4.A)

změna

NOUZÁKOVÁ Barbora

 
 

3.hod

Aj

AJ1

(4.A)

spojí

NOUZÁKOVÁ Barbora

(Nv)

 

6. hod Třídnická hodina

4.B

1., 2. hod akce

4.D

3.hod

Aj

AJ2

(4.A)

změna

NOUZÁKOVÁ Barbora

 

5.A

5.hod

Vl

 

(5.A)

supluje

BAREŠOVÁ PETRA

(Bl)

 

1.- 4. hod Suplovaná hodina

5.C

1. hod akce

 

6. hod Třídnická hodina

5.E

2. hod akce

7.C

6.hod

 

(7.C)

přesun <<

PAVLÍČKOVÁ Kateřina

z 15.2. (Čt) 3.hod

 

6.hod

Hv

   

přesun >>

 

na 15.2. (Čt) 3.hod

8.C

3. hod akce

9.B

2.hod

Ma

 

(9.B)

supluje

KUDRNOVÁ Eva

(Hu)

 

6.hod

Vv

SP

 

odpadá

 

(Hr)

Pedagogický dohled u třídy:

1.A, 2.- 4. hod - NAVRÁTILOVÁ Hana

1.A, 5. hod - NAVRÁTILOVÁ Hana

1.B, 2.- 4. hod - DREŠEROVÁ Eva

1.C, 2.- 4. hod - KRYŠTOVSKÁ Jana

2.B, 1., 2. hod - CAITHAMELOVÁ Ladislava

4.A, 6. hod - SVOJANOVSKÁ Milana

4.B, 1., 2. hod - HROUDOVÁ Veronika

5.A, 1.- 4. hod - HUBÁLKOVÁ Barbora

5.C, 6. hod - DVOŘÁKOVÁ Olga

 

Zpracováno v systému Bakaláři