Suplování:   Úterý 30.1.2018 (Sudý týden)

datum výpisu: 29.1.2018 (16:40)

Nepřítomné třídy

0.

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

10.

11.

12.

13.

14.

3.B

 

AKCE

AKCE

                       

4.D

 

SUPL

SUPL

 

SUPL

                   

5.D

           

TřH

               

Nepřítomní učitelé

0.

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

10.

11.

12.

13.

14.

BOČANOVÁ Helena

 

..

..

                       

DUŠKOVÁ Miluše

 

-

Wt

-

-

Ku

..

-

..

..

         

HUBÁLKOVÁ Barbora

           

..

..

..

-

-

       

JOHN Tomáš

 

..

..

                       

JUŘICOVÁ Monika

 

..

Ce

Han

-

-

Ce

-

-

           

KURSKÁ Drahomíla

 

..

..

 

..

                   

BAREŠOVÁ PETRA

 

Sv

Jo

Ca

Ca

Sv

..

..

             

PEČOVÁ Michaela

           

..

..

..

-

-

       

RÁŽOVÁ Hana

           

..

               

URBANOVÁ Lucie

 

Jo

Wg

Wg

Šr

-

Jh

-

-

-

         

WINKLEROVÁ Longina

             

..

..

           

ŽÍDKOVÁ Kateřina

 

..

..

-

..

                 

Změny v rozvrzích učitelů:

CAITHAMELOVÁ Ladislava

3.hod

supl. (Bš)

Pvýc

2.B

(2.B)

 
 

4.hod

supl. (Bš)

Vv

2.B

(2.B)

 

ČECHTICKÁ Eva

2.hod

spojeno (Jř)

Aj

6.A (AJ2)

(6.A)

 
 

6.hod

spojeno (Jř)

Aj

8.A (AJ2)

(8.A)

 

DREŠEROVÁ Eva

5.hod

supl. (Žd)

Tv

1.A

(Ts)

 

HANSLÍKOVÁ Martina

3.hod

spojeno (Jř)

Aj

5.E (AJ2)+

(5.D)

 

JOHN Tomáš

6.hod

supl. (Ub)

Ma

7.B

(7.B)

 

JOKL Čeněk

1.hod

supl. (Ub)

Ch

9.B

(9.B)

 
 

2.hod

supl. (Bš)

INF

5.E

(Vt V)

 
 

před 1. hodinou dohled B 2 přízemí

 

KOŠÁKOVÁ Blanka

před 5., 6. hodinou dohled B 3 1. patro

 

KUDRNOVÁ Eva

5.hod

supl. (Du)

Tv

8.C (Dív)+

(Tl)

 

KURSKÁ Drahomíla

1., 2., 4. hod Obecný pedagogický dozor

PAVLÍČKOVÁ Kateřina

před 4. hodinou dohled B 3 1. patro

 

SVOJANOVSKÁ Milana

1.hod

supl. (Bš)

INF

4.A

(Vt V)

 
 

5.hod

supl. (Bš)

Přv

5.E

(5.E)

 
 

před 2. hodinou dohled B 1 1. patro

 

ŠRANKOTOVÁ Iva

4.hod

supl. (Ub)

Ma

6.B

(6.B)

 
 

před 5. hodinou dohled B 2 přízemí

 

TRYNEROVÁ Eva

8.hod

přesun >>

VkZ

8.A

 

na 24.1. 3.hod

 

před 3. hodinou dohled B 3 1. patro

 

VOSLÁŘOVÁ Jana

před 1. hodinou dohled B 1 1. patro

 

WAGNER Tomáš

2.hod

spojeno (Ub)

Ma

9.C (MAT)

(9.C)

 
 

2.hod

změna

Ma

9.C (POČ)

(9.C)

 
 

3.hod

spojeno (Ub)

Ma

9.C (MAT)

(9.C)

 
 

3.hod

změna

Ma

9.C (POČ)

(9.C)

 

WINTROVÁ Iveta

2.hod

supl. (Du)

Tv

4.C

(Tl)

 

Změny v rozvrzích tříd:

1.A

5.hod

Tv

 

(Ts)

supluje

DREŠEROVÁ Eva

(Žd)

2.B

3.hod

Pvýc

 

(2.B)

supluje

CAITHAMELOVÁ Ladislava

(Bš)

 

4.hod

Vv

 

(2.B)

supluje

CAITHAMELOVÁ Ladislava

(Bš)

3.B

1., 2. hod akce

4.A

1.hod

INF

 

(Vt V)

supluje

SVOJANOVSKÁ Milana

(Bš)

4.C

2.hod

Tv

 

(Tl)

supluje

WINTROVÁ Iveta

(Du)

4.D

1., 2., 4. hod Suplovaná hodina

5.D

3.hod

Aj

AJ2

(5.D)

spojí

HANSLÍKOVÁ Martina

(Jř)

 

6. hod Třídnická hodina

5.E

2.hod

INF

 

(Vt V)

supluje

JOKL Čeněk

(Bš)

 

3.hod

Aj

AJ2

(5.D)

spojí

HANSLÍKOVÁ Martina

(Jř)

 

5.hod

Přv

 

(5.E)

supluje

SVOJANOVSKÁ Milana

(Bš)

6.A

2.hod

Aj

AJ2

(6.A)

spojí

ČECHTICKÁ Eva

(Jř)

6.B

4.hod

Ma

 

(6.B)

supluje

ŠRANKOTOVÁ Iva

(Ub)

7.B

6.hod

Ma

 

(7.B)

supluje

JOHN Tomáš

(Ub)

 

8.hod

Tv

DVv

 

odpadá

 

(Du)

 

9.hod

Tv

DVv

 

odpadá

 

(Du)

7.C

8.hod

Tv

Dív

 

odpadá

 

(Du)

 

9.hod

Tv

Dív

 

odpadá

 

(Du)

8.A

5.hod

Tv

Dív

(Tl)

supluje

KUDRNOVÁ Eva

(Du)

 

6.hod

Aj

AJ2

(8.A)

spojí

ČECHTICKÁ Eva

(Jř)

 

8.hod

VkZ

   

přesun >>

 

na 24.1. 3.hod

8.B

8.hod

Nj

CAJ

 

odpadá

 

(Wi)

8.C

5.hod

Tv

Dív

(Tl)

supluje

KUDRNOVÁ Eva

(Du)

 

8.hod

Nj

CAJ

 

odpadá

 

(Wi)

9.A

6.hod

Tv

Dív

 

odpadá

 

(Du)

9.B

1.hod

Ch

 

(9.B)

supluje

JOKL Čeněk

(Ub)

 

7.hod

Nj

CAj

 

odpadá

 

(Wi)

9.C

1.hod

Aj

AJ2

 

odpadá

 

(Jř)

 

2.hod

Ma

MAT

(9.C)

spojí

WAGNER Tomáš

(Ub)

 

2.hod

Ma

POČ

(9.C)

změna

WAGNER Tomáš

 
 

3.hod

Ma

MAT

(9.C)

spojí

WAGNER Tomáš

(Ub)

 

3.hod

Ma

POČ

(9.C)

změna

WAGNER Tomáš

 
 

7.hod

Nj

CAj

 

odpadá

 

(Wi)

Pedagogický dohled u třídy:

3.B, 1., 2. hod - BOČANOVÁ Helena, JOHN Tomáš

4.D, 1., 2., 4. hod - KURSKÁ Drahomíla

5.D, 6. hod - RÁŽOVÁ Hana

 

Zpracováno v systému Bakaláři