Suplování:   Středa 20.12.2017 (Sudý týden)

datum výpisu: 19.12.2017 (18:00)

Nepřítomné třídy

0.

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

10.

11.

12.

13.

14.

9.B

     

AKCE

AKCE

AKCE

AKCE

               

Nepřítomní učitelé

0.

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

10.

11.

12.

13.

14.

HORNEK Jiří

 

>>

Jh

-

-

..

..

Kk

             

JURÁSKOVÁ Eva

     

..

..

..

..

               

KOLANDOVÁ Eva

   

ŠU

Žd

Bo

Ra

Mk

               

KOŠÁKOVÁ Blanka

   

Nou

                       

KURSKÁ Drahomíla

           

Mar

               

NAVRÁTILOVÁ Hana

         

..

..

..

             

OTTOVÁ Blanka

           

Bo

Bo

Bo

           

BAREŠOVÁ PETRA

 

Jo

-

Sv

-

-

-

               

URBANOVÁ Zdenka

     

-

-

                   

VONDROVÁ Zuzana

 

..

Dv

                       

Změny v rozvrzích učitelů:

DVOŘÁKOVÁ Olga

2.hod

supl. (Vv)

Čj

3.A

(3.A)

 

BOČANOVÁ Helena

4.hod

supl. (Kd)

Pvýc

3.B

(3.B)

 
 

6.hod

družina 3

 
 

7.hod

družina 3

 
 

8.hod

družina 3

 

JOHN Tomáš

2.hod

supl. (Hr)

VkO

7.B

(7.B)

 

JOKL Čeněk

1.hod

supl. (Bš)

INF

4.C

(Vt V)

 

KOČKOVÁ Irena

7.hod

jídelna pravá

 

MAREŠOVÁ Lenka

6.hod

družina 1

 

MÜCKOVÁ Ivana

6.hod

spojeno (Kd)

NSz

3.C (NSz3)+

(Spm)

 

NOUZÁKOVÁ Barbora

2.hod

supl. (Kš)

Nj

9.A (NJ)

(9.A)

 

RÁŽOVÁ Hana

5.hod

supl. (Kd)

Hv

4.B

(Spm)

 

SMEJKALOVÁ Jarmila

6.hod

přesun >>

Fy

8.B

 

na 19.12. 5.hod

SVOJANOVSKÁ Milana

3.hod

supl. (Bš)

Ma

5.E

(5.E)

 

ŠULCOVÁ Pavla

2.hod

supl. (Kd)

Hv

5.E

(Spm)

 

VOSLÁŘOVÁ Jana

před 3. hodinou dohled B 3 1. patro

 

WAGNER Tomáš

1.hod

přesun <<

Ma

8.B

(8.B)

z 5.hod

 

5.hod

přesun >>

Ma

8.B

 

na 1.hod

ŽÍDKOVÁ Kateřina

3.hod

supl. (Kd)

Hv

1.A

(Spm)

 

Změny v rozvrzích tříd:

1.A

3.hod

Hv

 

(Spm)

supluje

ŽÍDKOVÁ Kateřina

(Kd)

2.A

6.hod

NSz

NSz2

(Spm)

spojí

MÜCKOVÁ Ivana

(Kd)

2.B

6.hod

NSz

NSz2

(Spm)

spojí

MÜCKOVÁ Ivana

(Kd)

2.C

6.hod

NSz

NSz2

(Spm)

spojí

MÜCKOVÁ Ivana

(Kd)

3.A

2.hod

Čj

 

(3.A)

supluje

DVOŘÁKOVÁ Olga

(Vv)

 

6.hod

NSz

NSz3

(Spm)

spojí

MÜCKOVÁ Ivana

(Kd)

3.B

4.hod

Pvýc

 

(3.B)

supluje

BOČANOVÁ Helena

(Kd)

 

6.hod

NSz

NSz3

(Spm)

spojí

MÜCKOVÁ Ivana

(Kd)

3.C

6.hod

NSz

NSz3

(Spm)

spojí

MÜCKOVÁ Ivana

(Kd)

4.B

5.hod

Hv

 

(Spm)

supluje

RÁŽOVÁ Hana

(Kd)

4.C

1.hod

INF

 

(Vt V)

supluje

JOKL Čeněk

(Bš)

5.E

2.hod

Hv

 

(Spm)

supluje

ŠULCOVÁ Pavla

(Kd)

 

3.hod

Ma

 

(5.E)

supluje

SVOJANOVSKÁ Milana

(Bš)

7.B

2.hod

VkO

 

(7.B)

supluje

JOHN Tomáš

(Hr)

8.B

1.hod

Ma

 

(8.B)

přesun <<

WAGNER Tomáš

z 5.hod

 

1.hod

Čj

   

přesun >>

 

na 21.12. (Čt) 4.hod

 

5.hod

Ma

   

přesun >>

 

na 1.hod

 

6.hod

Fy

   

přesun >>

 

na 19.12. (Út) 5.hod

9.A

2.hod

Nj

NJ

(9.A)

supluje

NOUZÁKOVÁ Barbora

(Kš)

9.B

5.hod

Vv

SP

 

odpadá

 

(Hr)

 

6.hod

Vv

SP

 

odpadá

 

(Hr)

 

skup VV: 3.- 6. hod akce

 

Zpracováno v systému Bakaláři